Чисто стакло блок

  • од страна на боја стакло блок во туш криви ѕид

    Hollow glass block in shower curved wall Product Hollow glass block in shower curved wall Size 190*190*80mm, 190*190*95mm, 145*145*90mm, 145*145*80mm, 240*240*80mm, 240*115*80mm Color Clear, бронза, Сиво, зелена, light Blue, Темно сино, црна, жолта, виолетова, розова, etc Application Decorative, зграда, etc Feature Previous to light but not transparent Sound insulating High thermal…
  • јасно стакло блок Бања

    Glass Block Bathroom Window Item: Glass blocks bathroom window Model NumberICE-SHADOW Material: Glass size: 190x190mm Thickness: 80mm Shipping: 5Lead 10 дена предност. Со брод,Експрес DHL / TNT / FedEx, воздушен товар итн. Боја: сина, виолетова, зелена, сиво, кафеава, црвено, orange, жолта, transparent,јасно, итн. Испорака & Сервис: Навремена достава секој пат. Provide reliable service .…
1 страница 1 од 1

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега