Стакло микс камен мозаик

 • Стакло Микс камен мозаик за просторија за туширање

  Стакло мешано мермер мозаик за туш кабина или кујна Предмет: Стакло мешано мермер мозаик за просторија за туш или кујна Број на модел: C1318 материјал: Стаклена мешавина од мермер Големина на листот: 298*310mm Големина на чип: 15*48+15*98+15*148мм Дебелина 8мм во боја Површина со мешана површина: Завршен испорака: 7Lead 15 дена предност. Со брод,Експрес DHL / TNT / FedEx, воздушен товар итн. Сервис: Обезбедете сигурен…
 • Стакло Микс камен мозаик беж камен мозаик за кујнски kitchenид

  Кујна специфична кафеава чаша со серија од мозаик од беж камен Ставка: Кујна специфично кафено стакло со серија од мозаик од беж камен од серија Број на модел: Материјал E1126: Големина на стакло и камен: 295*300mm Големина на чип: 15*48+15*98мм Дебелина 8мм Површинска завршница: Завршен испорака: Со брод ,Експрес DHL / TNT / FedEx, воздушен товар итн. 712 дена предност. Сервис: Ние имаме…
 • Стакло Измешајте камен мозаик за backидот на грб

  Стаклен мозаик од травертин камен стакло мозаик: Стаклен мозаик од травертинска камена плоча за backид на грб: GS001 материјал: Стакло мешавина од камен Големина на лист: 310*298mm Големина на чип: 15*48+15*98+15*148мм Дебелина 8мм Семејство во боја Мешан MOQ 72 км OEM / ODM прифаќа пакет Стандардни картони внатрешно пакување и дрвени палети надворешно пакување Апликација Внатрешна декорација Дома ---- кујна…
 • Стакло Микс камен мозаик за кујнски распрскувач или Bathид за бања

  Стаклени и мермерни плочки со мозаик за кујнски плочи или ставка за Wallидови во бања: Стаклени и мермерни плочки со мозаик за кујнски распрскувач или број на Wallидни модели на roomидови: GS002 материјал: Стаклена мешавина од мермер Големина на листот: 310*298mm Големина на чип: 15*48+15*98+15*148мм Семејство во боја Сина, бела и сива облога на лента во форма на лента: Сјајно време на испорака до…
 • Плочки со стаклена плоча со сино стакло

  Item Blue Glass Backsplash Tiles, White Stone Mosaic Squares, Crackled Crystal Tile for Bathroom Shower Wall Accent SM014 Model Number SM014 Material Glass and Stone Sheet size 300*300 mm Големина на чип 15*15 mm Thickness 6mm, 8mm Colors Sea Blue and White Style Mosaic Tile, подни плочки, Backsplash Tile Finish Glossy,…
1 страница 1 од 1

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега