Сјајна подни плочки

 • евтини сјајни кат плочка

  Ние обично се праша што разликата е помеѓу керамички ѕидни и подни плочки. секако тоа е прилично едноставна, можеби некој дека тие не се исти работи. Но неодамна, бидејќи на дизајн трендови и подобрена технологија има купишта на скретница помеѓу керамички ѕидни и подни плочки. To give you associate…
 • Хотелот сјајни подни плочки

  Product Description Material Porcelain Model F88B931 Color Black and white Size(mm) 800mmx800mm Thickness 9.8mm Absorption below 0.5% Surface finished Glazed tiles, unpolished tiles Function Acid-resistant, не се лизга, wear--resistant Payment terms T/T(30%депозит,биланс пред испорака) Product Keywords antique glazed tiles, мат сива салон плочки, light…
 • Полиран Порцелан сјајни подни плочки

  Product Description Material Porcelain Model F88A038 Color white Size(mm) 800mmx800mm Thickness 9.8mm Absorption below 0.5% Surface finished Glazed tiles, unpolished tiles Function Acid-resistant, не се лизга, wear--resistant Payment terms T/T(30%депозит,биланс пред испорака) Product Keywords antique glazed tiles, мат сива салон плочки, light grey tile…
 • тули сјајни подни плочки

  Material Porcelain Model F88A033 Color Beige Size(mm) 800mmx800mm Thickness 9.8mm Absorption below 0.5% Surface finished Glazed tiles, unpolished tiles Function Acid-resistant, не се лизга, wear--resistant Payment terms T/T(30%депозит,биланс пред испорака) Product Keywords antique glazed tiles, мат сива салон плочки, light grey tile Porcelain…
 • големо сјајни подни плочки

  Product Description Material Porcelain Model F88A031 Size 800x800mm Technique 3D ink jet ceramic wall Tiles Surface Treatment Glossy, Soft Glossy, matte Water absorption 0.5% Grade Grade AAA Certification ISO9001; ISO4001 Delivery Time 7-30 days Function Acid-Resistant, Антибактериска изолација на топлина ,Не се лизга, Wear-Resistant Product Display The Gloss finish on this large white ceramic floor tiles gives a shinier look compared to others finishes. This makes it more reflective which is ideal…
 • Беж сјајни подни плочки

  Product Description We are tile manufacturers, majoring in producing the tile with different series. Model F88A020 Material: Porcelain Size(ММ) : 800x800 Thickness(ММ): 9.6-10mm Absorption: 0.5% боја: Available in all designs and ivory beige color Usage: Used in floor or wall Beige ceramic tile with the smooth, glazed beige…
 • Крем Сјајна подни плочки

  Product Description Type Cream floor tile Size 800x800mm Model F88A015 Thickness 9.5mm Material ceramic Cream Glossy floor tile can make your room from simple to amazing. These pattern tiles are mixed with grey and black tones and can be used to transform the whole room. Combining the practicability and durability of ceramics…
 • Сјајна подни плочки големини

  Product Description Sizes: 800 x 800mm Thicknesses: 9.5mm Water absorption: 0.5% материјал: ceramic Product show Quality FAQ Q.Where is your factory located ? Како можам да одам таму? А:Нашата фабрика се наоѓа во Фошан, и можеме да организираме возач да ве однесе таму.   П: Што е вашето MOQ? А:…
 • Сјајна подни плочки кујна

  Процесите и материјалите кои доаѓаат во создавањето керамичка плочка кат финиш често се менуваат со цел да снабдување плочки со сосема различни својства и се разликуваат во различни дизајни. но во денешно време, се повеќе и повеќе луѓе сакаат да ги користат бела плочка кат, бидејќи тоа е едноставна и благородна. Product Description Model F88A009…
12 страница 1 од 2

Испратите вашата порака до нас:

Прашање Сега
Прашање Сега