Glass Block

 • Calacatta LINCOLN pllaka mermeri guri natyror për dysheme

  CALACATTA LINCOLN marble tiles Used at the Lincoln Monument (ku ky gur merr emrin e vet), Kjo mermeri është Quarried thellë në Malet Shkëmbore në Kolorado. Dhe përdoret si panelet është një kombinim i hollë e bardhë të buta dhe Grive me pluhur që vorbull së bashku në një model të përjetshëm mermeri. Emri i produktit:
 • Pllaka Glacier mermeri të bardhë guri natyror për banjo

  Glacier white marble tiles A white marble with expansive grey veining. Parë më së miri në copa format të madh. Kjo ngjyrë do të japë variation.And lartë ne mund të ndiqni deri venat nëse needed.There është teknikë të lartë dhe ne mund të bëjmë atë. artikull: Glacier white marble tiles Material Type: Marble Primary color: white…
 • Kuzhina dekorative Bianco Carrara guri natyror pllaka mermeri

  Bianco Carrara marble tiles Product Name Italy calacatta vagli marble Matrials Natural Marbles Color Range white,e verdhe,coffee and etc Products Slabs, pllaka, Skirtings, Sills dritare, hapat & Riser stair, Kitchen countertop,Vanity tops, Work tops, Bollars, columns, Curbstone. Paving stone, mozaik & Borders, Waterjet medallion. Sizes Tiles available 12' X 12" (305mmX305mm), 24' X 24"
 • Ballkon Calacatta pllaka mermeri GOLD natyror guri për banjo

  CALACATTA GOLDEN MARBLE TILES Stone Name Calacatta Gold Marble tiles Place of Origin Italy Stone Form Blocks, pllaka (Cut to size) Color White with yellow golden veins Finish Polished Thickness 18mm, 20mm, customized ApplicationExterior decoration for Wall, Floor and Inner decoration for Kitchen Or Bathroom, etc Decorative Effect High and…
 • Dhoma jetojnë brendshme Volakas guri natyror pllaka mermeri

  Volakas Marble Tiles Model 60x30 Greece White Carrara Volakas Marble Floor Tile Series Slabs & pllaka & countertops Material Granite,mermer,basalt,gur gëlqeror,travertin,slate Finished of granite Polished, honed, flamed, Split përball, i zgjedhur, Bush ra, chiseled, prerë shumështresor, rërë sulmoi, këpurdhë, sipërfaqja Tumbled. madhësi 1.305 x 305 x 10mm or 12" x 12" x 3/8"
 • Ariston guri natyror pllaka mermeri kuzhinë backsplash

  Ariston Marble Tiles Product name Ariston White Marble Finished Polished Standard Sizes Slabs Sizes 2400(lart) x 1200(lart)mm Thickness 16mm, 18mm, 20mm, 30mm, etc Cut-to-size Sizes 300x300mm 300x600mm 300x900mm 600x600mm 1200x600mm or custom sizes Thickness 10mm,12mm,15mm,18mm,20mm,2.5mm,30mm, etc Customized We can produce according to the special request or the drawing from all the customers Application…
 • gri guri natyror pllaka druri mermeri për jashtë

  White Wood Veins Marble tiles Stone Name Wood Look Marble Floor Tiles Polished Marble Vein Wood Wooden White Marble Tile Specification cut to size , slabs are available Different quality standard A quality: the width of grey crystal line less than 2mm,the width of red line less than 1mm (<=2…
 • Venice pllaka mermeri të bardhë guri natyror për dekorimin e shtëpisë

  Venice white marble tiles A white marble with expansive grey veining. Parë më së miri në copa format të madh. Kjo ngjyrë do të japë variation.And lartë ne mund të ndiqni deri venat nëse needed.There është teknikë të lartë dhe ne mund të bëjmë atë. Emri i produktit: Venice white marble tiles Material Name: White marble tiles Ingredient: CaCO3, MgCo3, etc Features:
 • Italian gri mermeri natyror guri për mur restorant

  Italian grey Marble Tiles Product Name grey marble Material 100% natural marble Finished polished,honed,acid,sandblasted,etc Original China Color white, gri, e zezë, i kuq, blu, grey etc Certification CE, SGS...   Dimension Slabs: 2400up x 1400mmup Thickness 16mm/18mm/20mm/30mm... Cut-to-size--could be customized 300x300, 600x600,300x600,300x900mm, 800x400mm,1000x500mm,1200x600mm,   toleranca Trashësia (gjatësi, gjerësi, trashësia): +/-1mm(+/-0.5mm for thin…
123Next >...25 faqe 1 të 25

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI