tjegull kat me shkëlqim

 • lirë shkëlqim Tile Floor

  Zakonisht jemi pyetur se cili është dallimi midis murit qeramik dhe pllakave të dyshemesë. sigurisht që është mjaft e thjeshtë, mbase dikush mendon se nuk janë të njëjtat gjëra. Megjithatë kohët e fundit, për shkak të tendencave të projektimit dhe teknologjisë së përmirësuar, ka një grumbull gërvishtjeje midis murit qeramik dhe pllakave të dyshemesë. To give you associate…
 • Hotel pllaka dysheme me shkëlqim

  Product Description Material Porcelain Model F88B931 Color Black and white Size(mm) 800mmx800mm Thickness 9.8mm Absorption below 0.5% Surface finished Glazed tiles, unpolished tiles Function Acid-resistant, jo-shqip, wear--resistant Payment terms T/T(30%depozitë,Bilanci para lindjes) Product Keywords antique glazed tiles, Matt pllaka gri sallon, light…
 • Xham porcelani tjegull kat me shkëlqim

  Product Description Material Porcelain Model F88A038 Color white Size(mm) 800mmx800mm Thickness 9.8mm Absorption below 0.5% Surface finished Glazed tiles, unpolished tiles Function Acid-resistant, jo-shqip, wear--resistant Payment terms T/T(30%depozitë,Bilanci para lindjes) Product Keywords antique glazed tiles, Matt pllaka gri sallon, light grey tile…
 • tulla tjegull kat me shkëlqim

  Material Porcelain Model F88A033 Color Beige Size(mm) 800mmx800mm Thickness 9.8mm Absorption below 0.5% Surface finished Glazed tiles, unpolished tiles Function Acid-resistant, jo-shqip, wear--resistant Payment terms T/T(30%depozitë,Bilanci para lindjes) Product Keywords antique glazed tiles, Matt pllaka gri sallon, light grey tile Porcelain…
 • shumicë tjegull kat me shkëlqim

  Product Description Material Porcelain Model F88A031 Size 800x800mm Technique 3D ink jet ceramic wall Tiles Surface Treatment Glossy, Soft Glossy, matte Water absorption 0.5% Grade Grade AAA Certification ISO9001; ISO4001 Delivery Time 7-30 days Function Acid-Resistant, Antibacterial Heat Insulation ,Jo-shqip, Wear-Resistant Product Display The Gloss finish on this large white ceramic floor tiles gives a shinier look compared to others finishes. This makes it more reflective which is ideal…
 • Beige tjegull kat me shkëlqim

  Product Description We are tile manufacturers, majoring in producing the tile with different series. Model F88A020 Material: Porcelain Size(MM) : 800x800 Thickness(MM): 9.6-10mm Absorption: 0.5% Ngjyrë: Available in all designs and ivory beige color Usage: Used in floor or wall Beige ceramic tile with the smooth, glazed beige…
 • Cream tjegull kat Glossy

  Product Description Type Cream floor tile Size 800x800mm Model F88A015 Thickness 9.5mm Material ceramic Cream Glossy floor tile can make your room from simple to amazing. These pattern tiles are mixed with grey and black tones and can be used to transform the whole room. Combining the practicability and durability of ceramics…
 • Shkëlqim pllaka dysheme madhësive

  Product Description Sizes: 800 x 800mm Thicknesses: 9.5mm Water absorption: 0.5% material: ceramic Product show Quality FAQ Q.Where is your factory located ? How can I get there? A:Our factory is located in Foshan, and we can arrange a driver to get you there.   Q: Çfarë është moq juaj? A:
 • Glossy pllaka dysheme kuzhinë

  The processes and materials that come in creating ceramic tile floor finish are often varied to supply tiles with completely different properties and a various vary of designs. But nowadays, more and more people like to use white tile floor because it is simple and noble. Product Description Model F88A009…
 • Bathroom Glossy Floor Tile

  Product parameter Size 800x800mm Thickness 9.5±0.3mm Surface Polished Finish Tile Type Floor tile Function Acid-Resistant,antibacterial, firebrick, Heat izolim, Wear-Resistant Absorption <0.5%polished tile Product Display The biggest advantage of floor tile bathroom is that they are powerful, jo-shqip, wear-resistant and corrosion-resistant, and the colors and textures are not replaced by other tiles.…
 • porcelain Glossy floor tile

  Use800x 800 porcelain Glossy floor tile to create a luxurious marble-like appearance in any room. This smooth white ceramic floor tile is made of durable porcelain with a snow-white background and rich silver texture. The classic versatility of this ceramic wall and floor tiles makes traditional and modern rooms different from…
1 faqe 1 të 1

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI