• shtëpi
 • Prodhuesit dhe furnizuesit e pllakave murale me porosi prej mozaiku qelqi. Pranoni personalizimin dhe dërgoni mostra

Prodhuesit dhe furnizuesit e pllakave murale me porosi prej mozaiku qelqi. Pranoni personalizimin dhe dërgoni mostra

 • Customized Handcrafted Mosaic mural Painting Wall Decor

  Customized Handmade Mosaic Art Painting Wall Decor Item: Customized handmade mosaic art painting wall decor Material: Ju mund të zgjidhni xhami ose mermer(stone) ose qeramike. Trajtim sipërfaqësor: Glossy or matte Size: Sold by the square foot. Customized to your desired size. Trashësia: 4mm Weight: 1m2= 8 KG (17.4
 • Dolphins Handcrafted Mozaiku mural për dysheme dhe Pool

  Dolphins Handcrafted Mosaic mural for Floor and Pool Manufacturer: KST MOSAIC, We own factory located in Foshan city Guangdong Province, Kinë. artikull: Dolphins Hand Made Mosaic Decorative Wall Floor Bath Pool Material: gotë, and you can choose marble(gurë natyralë) ose qeramike. Trajtim sipërfaqësor: Glossy or matte Size: Design…
 • Handcrafted furnizuesit murale Mozaiku për mur

  Handcrafted Mosaic mural suppliers for wall Material: gotë,dhe ne kemi mermer(gurë natyralë) qeramike prej jush për të zgjedhur. Trajtim sipërfaqësor: Glossy or matt Size: përshtatur në madhësinë që ju nevojitet. Trashësia: 4mm Weight: 1m2 = 8 kg(17.4 lbs) Skenë e zbatueshme: Përdorimet dhe vendet e shfaqjes janë të pakufizuara! Koha e prodhimit: customizedof the design, it will…
 • Handcrafted Mosaic Mural për logo design

  Handcrafted Mosaic Mural for logo design Item: Mosaic art logo design Manufacturer: KST MOSAIC factory Material glass, You can choose marble(gurë natyralë) ose qeramike. Trajtim sipërfaqësor: Glossy or matte Size: Design Customized to order Thickness: 4mm Weight: 1m2 = 8 kg(17.4 lbs) Skenë e zbatueshme: Përdorimet dhe vendet e shfaqjes janë të pakufizuara!
 • Handcrafted Mosaic Mural për dekorimin e shtëpisë

  Handcrafted Mosaic Mural for home decoration Manufacturer: KST MOSAIC factory, We own factory located in Foshan and Yunfu.Guangdong Province, Kinë. artikull: Mosaic artwork home decor Material: Ju mund të zgjidhni xhami ose mermer(gurë natyralë) ose qeramike. Trajtim sipërfaqësor: Glossy or matte Size: Design can be customized as to size and/…
 • Handcrafted Mozaiku Mural dhe mozaik i punuar me dorë

  Handcrafted Mosaic Mural and handmade mosaic Item: Vepër arti mozaiku - Abstract White Black horse of handcrafted mosaic mural and handmade mosaic Material: gotë,dhe ne kemi mermer(gurë natyralë) qeramike prej jush për të zgjedhur. madhësi: përshtatur në madhësinë që ju nevojitet. Skenë e zbatueshme: Përdorimet dhe vendet e shfaqjes janë të pakufizuara!
 • Customized lule flutur collage Mozaiku mural medalion

  Customized butterfly collage flower crystal mural Item: Customized butterfly collage flower crystal mural Material: Crystal glass Sheet size: 300*300mm, 318*318 mm Chip size: 10*10 mm, 25*25 mm Surface finish: Glossy Certificates: Shipping: 5~ 10days kohë të çojë. By anijes,DHL / TNT / FedEx Express, etj mallrave e ajrit. dorëzim & shërbim: shpërndarjen në kohë çdo herë. Provide reliable service…
 • kristal Custom dekor mur gjumi Mozaiku mural medalion

  Custom crystal bedroom wall decor Mosaic mural medallion Item: Custom crystal bedroom wall decor collage mural mosaic Model NumberHello Kitty mural Material: Glass Sheet size: 300*300mm, 318*318 mm Chip size: 25*25mm, 10*10 mm Surface finish: Glossy Shipping: 5~ 10days kohë të çojë. By anijes,DHL / TNT / FedEx Express, etj mallrave e ajrit. dorëzim &
 • Rose pattern dekor Mozaiku mural mur medalion

  Rose pattern Mosaic mural medallion wall decor Item: Rose pattern crystal material custom mosaic Model NumberRose mural Material: Glass Sheet size: 300*300mm, 318*318 mm Chip size: 10*10mm, or customized size Surface finish: Glossy Shipping: 5~ 10days kohë të çojë. By anijes, DHL / TNT / FedEx Express, etj mallrave e ajrit. dorëzim & shërbim: Timely…
 • Grilë dekor Mozaiku mural medalion për backsplash kuzhinë

  Lattice decor Mosaic mural medallion for kitchen backsplash Item: Lattice decor custom mural for mix-glass Material: Glass Sheet size: 300*300 mm Chip size: 15*15 mm, 25*25mm Surface finish: Glossy Delivery &Shipping 5~10days lead time. By anijes, DHL / TNT / FedEx Express, etj mallrave e ajrit. OEM/ODM Accept Package Standard cartons and wooden pallets…
 • Qelqi mozaik Mozaiku mural medalion për dhoma të jetesës

  Glass mosaic Mosaic mural medallion for living rooms Item: Glass mosaic collage wall mural for rose flower Model NumberGlass mural Material: Glass Sheet size: 300*300mm, 326*326mm Chip size: 15*15mm, or customized Surface finish: Glossy Shipping: 5~ 10days kohë të çojë. By anijes, DHL / TNT / FedEx Express, etj mallrave e ajrit. dorëzim & shërbim:
 • Fashion wall mural design mosaic tiles flamingo pattern for outdoor walls exterior wall

  Fashion wall mural design mosaic tiles flamingo pattern for outdoor walls exterior wall Shape: Customized Mounted technique: on net Sheet size: Customized Thickness: 4mm or more Inner packing: plastic sheet, kuti kartoni. paketim jashtme: seaworthy wooden crate Package: sheet or full pattern packing with neutral carton Making type:
 • Mozaiku i punuar me dorë i pikturës kineze për dekorimin e mureve

  Handcrafted mosaic of Chinese painting for wall decoration Backside process: Mesh backing Production time: 10-15 Days Facility: Kemi furra qelqi, makinë prerëse xhami, aparat fotografik me injeksion dhe me makinë të madhe prerëse, makine lustruese dhe makine uji etj. material: Ju mund të zgjidhni xhami ose mermer(gurë natyralë) ose qeramike. paketë:
 • Hand crafted mosaic for painting

  Hand crafted mosaic for painting Backside process: Mesh backing Production time: 10-15 Days Facility: Kemi furra qelqi, makinë prerëse xhami, aparat fotografik me injeksion dhe me makinë të madhe prerëse, makine lustruese dhe makine uji etj. material: Ju mund të zgjidhni xhami ose mermer(gurë natyralë) ose qeramike. paketë: cut into pieces…
 • Mozaiku handcrafted i pikturës abstrakte për dekorimin e murit

  Hand crafted mosaic for painting Backside process: Mesh backing Production time: 10-15 Days Facility: Kemi furra qelqi, makinë prerëse xhami, aparat fotografik me injeksion dhe me makinë të madhe prerëse, makine lustruese dhe makine uji etj. material: Ju mund të zgjidhni xhami ose mermer(gurë natyralë) ose qeramike. paketë: cut into pieces…
12 faqe 1 të 2

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI