Kitchen Ceramic Wall Tiles
Kitchen Ceramic Wall Tiles
Kitchen Ceramic Wall Tiles
Kitchen Ceramic Wall Tiles
Kitchen Ceramic Wall Tiles
Kitchen Ceramic Wall Tiles

Kitchen Ceramic Wall Tiles

They are very suitable for revitalizing those dull interior floor areas. Kitchen Ceramic Wall Tiles are our choice of fashionable and lifelike stone age tiles, made of porcelain. Square in shape, with subtle matte finish, will not overwhelm the room, but provide a soft and comfortable background, you can add your accessories.

Detail Product

Reagime tani

përshkrim i produktit

model FPY39009;FPY39408;FPY39408-1PH1;FPY39408-Y1
madhësi(MM) : 300x300mm;
thithje: <0.5%
material porcelan
tipar One design six faces
Sipërfaqe: Glazed Tiles

Product Display

FPY39009

FPY39408

FPY39408-1PH1

FPY39408-Y1

Product List

Fabrika jonë

Our Advantages

Professional: We are professional manufacturer of all types of ceramic tile products, Our main products include marble, antique tile etc.

Kontrolli i cilësisë: We have been engaged in tile design for many year and can guarantee best quality.

Experienced Sales Team: Our sales team is experienced, and they all know our product well.

FAQ

Q:Cila është koha e dorëzimit?

A:Në qoftë se aksioneve ynë është në dispozicion, mallrat mund të jenë të ngarkimit në 7 ditë pasi të merrni depozitën tuaj. ndryshe, do të ishte gati 20 -25 ditë siç duhet të prodhojmë për ju.

 

Q: Çfarë është kushtet tuaja të pagesës?

A: kushtet tona pagesa Cash, Western Union, T / T, L / C në pamje. 30% si depozitë dhe 70% si bilanci duhet të paguhet para se të dërgesës.

 

Q: Çfarë është termat tuaj të çmimeve?

A: FOB, CIF, CNF, EXW në varësi të kërkesës së klientit.

 

Q:A mund të OEM për ne?

A: po, ne mund të OEM sipas standardit të cilësisë së klientit dhe pako.

 

"Q. Mund të dërgoni mostra falas?

  1. po, mostrat e lirë janë në dispozicion; thjesht duhet të paguani tarifën e shprehur. Ju mund të siguroni një / c tuaj si DHL, ose ju mund të telefononi ndërlidhës tuaj për të marr nga zyra jonë."

 

  1. A jeni një kompani tregtare apo prodhues?
  2. Ne jemi një CE, ISO prodhuesi i miratuar i specializuar në pllaka. OEM & Shërbimi ODM janë në dispozicion.

Dërgo mesazhin tuaj për ne:

Enquiry TANI
Enquiry TANI